Máme nového generálního partnera!

27/08/2019 - 10:00

Hrdě Vám oznamujeme, že máme nového generálního partnera - sázkovou kancelář Fortuna. Společnými silami budeme postupně šířit osvětu o onemocnění ALS a propojovat jednotlivé projekty. Děkujeme, že pomáháte #Společněprotibezmoci!

Fortuna se dobročinným aktivitám a podpoře neziskového sektoru věnuje dlouhodobě už od svých počátků. Michal Horáček coby zakladatel a původní majitel firmy stál na přelomu tisíciletí za myšlenkou Běhu pro Paraple, v dalších letech společnost podporovala Konto Bariéry či Sportovní klub vozíčkářů. Finanční injekce se dočkaly desítky malých a regionálních fotbalových oddílů, které je využily na základní vybavení i organizaci vlastních akcí.

„V posledních letech jsme hledali trochu jiný nový směr, jakým bychom mohli naši veřejnou podporu pojmout. Fortuna je známá jako tradiční česká firma a sázková kancelář, řada lidí si jí spojí s aktivitami ve fotbalovém prostředí, ale i naše vlastní očekávání jsou vyšší a mají větší přesah. Cílem přitom není běhat po galavečerech a rozdávat šeky,“ říká David Vaněk, generální ředitel Fortuny.

Fortuna, a.s. s námi nyní navázala spolupráci a finančně nás - vedle konkrétních akcí a projektů - pravidelným příspěvkem podpoří. Většina prostředků bude směřovat k profesionalizaci organizace, zlepšení osvěty a komunikace a k posílení povědomí o nemoci tak, aby se jí dostalo vyšší odpovídající pozornosti ze strany autorit, odpovědných organizací i všeobecné veřejnosti.

Veškeré informace o naší spolupráci naleznete na www.zsalsa.cz/ifortuna či na www.ifortuna.cz/pomahame

ALS HELP LINE

Telefonní linka pro pacienty s ALS

  • potřebujete poradit?
  • konzultovat terapii a pomůcky?
  • potřebujete nasměrovat?
Volejte každé úterý a pátek mezi 8 a 11hod.

tel.: +420 730 875 973

 

Jak pomoci?

Pošli DMS na tel. 87 777 ve tvaru:

DMS TRV ALS 30

DMS TRV ALS 60

DMS TRV ALS 90

Platbou na účet 5001495992/0300

BIC: CEKOCZPP 
IBAN: CZ67 0300 0000 0002 6411 9697 
 

Nakupuj na našem eshopu

OSOBNOSTI