Benefiční koncert Společně proti bezmoci

22/10/2024 - 20:00
22.10.2024 proběhne šestý ročník benefičního koncertu spolku ALSA Společně proti bezmoci v Pražské křižovatce.
 
V rámci večera zazní písně v podání předních osobností české populární hudby.
 
Účinkují: Lucie Bílá, Daniela a Ondřej Brzobohatí, David Kraus, Kateřina Pechová, Patricie Pagáčová, Petr Malásek, Endru a Jen Hovorka, Kapela Elias & the Shepherds,  Django always či Elis Mráz.
 
Koncert je věnován na podporu pacientů s ALS.
 
Amyotrofická laterární skleróza neboli ALS je nevyléčitelná choroba postihující svalové ústrojí člověka. Svaly postupně ochabují, pacienti ztrácejí cit v prstech, hůře se jim mluví, chodí a svaly, které jeden po druhém vypovídají službu je časem nevyhnutelně upoutají na invalidní vozík, zatímco mozek funguje perfektně dál. Nejhorší na chorobě
však je rychlost jejího zkázonosného působení – od prvních příznaků k téměř úplnému ochrnutí se pacient může dostat i během měsíců. Rychle se zhoršující stav vyžaduje také rychle se přizpůsobující péči a s tím spojené výdaje.
 
Pojišťovny mnohdy potřebné pomůcky nehradí, nebo nejsou schopny reagovat dostatečně rychle na pacientův zhoršující se stav. Spolek Alsa tak často bývá poslední nadějí, kterou pacienti a jejich rodiny mají na důstojný život.
 
Lístky můžete zakoupit už teď v sítích TICKETMASTER - https://www.ticketmaster.cz/event/51183

ALS HELP LINE

Telefonní linka pro pacienty s ALS

  • potřebujete poradit?
  • konzultovat terapii a pomůcky?
  • potřebujete nasměrovat?
Volejte každé úterý a pátek mezi 8 a 11hod.

tel.: +420 730 875 973

 

Jak pomoci?

Pošli DMS na tel. 87 777 ve tvaru:

DMS TRV ALS 30

DMS TRV ALS 60

DMS TRV ALS 90

Platbou na účet 5001495992/0300

BIC: CEKOCZPP 
IBAN: CZ67 0300 0000 0002 6411 9697 
 

Nakupuj na našem eshopu

OSOBNOSTI