ALSA GOLF TOUR 2018

30/05/2018 - 14:00

Vážení příznivci golfu! Naše organizace pro vás, vaše přátele i obchodní partnery letos připravila sérii charitativních golfových turnajů. Chcete si užít hru a podpořit správnou věc? Být součástí skvělé akce a přitom vědět, že pomáháte druhým? V případě zájmu o účast v turnaji nebo o zaslání nabídky partnerství nás neváhejte kontaktovat. Máme za sebou první charitativní golfový turnaj ze tří, který letos v rámci Alsa Golf Tour 2018 pořádáme. Děkujeme Golfovému Klubu Čertovo břemeno za skvělou atmosféru a perfektní zázemí, které pro nás i všechny zúčastněné připravili! Hlavní partner turnaje BNG Group a.s. zajistil pro naše golfisty degustaci vín od VINIUM Velké Pavlovice a ochutnávku oříšků napříč sortimentem společnosti Alika. Ceny do turnaje věnoval výrobce golfové kosmetiky PlayGolf, který se postaral také o to, aby se hráči na sluníčku nespálili. Dále děkujeme MARY KAY, Dr.Max Lékárna a Umělecké kovářství Bohumil Hrubeš za umělecké dílo Váza ve větru. Zajímá Vás, kdo se postaral o výrobu nádherných trofejí pro vítěze? Naši golfisté bojovali o úžasné trofeje z dílny GOLF FACE, které byly pro náš turnaj vyrobeny a věnovány. V neposlední řadě patří dík za partnerství T-Mobile CZ a za nádherné fotografie z celého dne, které pro nás nafotil fotograf Vojtěch Pavelčík. Díky všem partnerům turnaje a hlavně vám, kteří jste se naší akce zúčastnili. Díky, že můžeme dál pomáhat. #spolecneprotibezmoci Těšíme se na viděnou! 2. 8. Kácov 1.10. Pyšely

ALS HELP LINE

Telefonní linka pro pacienty s ALS

  • potřebujete poradit?
  • konzultovat terapii a pomůcky?
  • potřebujete nasměrovat?
Volejte každé úterý a pátek mezi 8 a 11hod.

tel.: +420 730 875 973

 

Jak pomoci?

Pošli DMS na tel. 87 777 ve tvaru:

DMS TRV ALS 30

DMS TRV ALS 60

DMS TRV ALS 90

Platbou na účet 5001495992/0300

BIC: CEKOCZPP 
IBAN: CZ67 0300 0000 0002 6411 9697 
 

Nakupuj na našem eshopu

OSOBNOSTI