Benefiční koncert #spolecneprotibezmoci

  • Informace
  • Generální partner
  • Realizační tým
  • NOVINKY

Druhý charitativní koncert se bude konat stejně jako v roce 2018 v Pražské křižovatce.

Termín je 3.10.2019 od 20 hodin.

V loňském roce jsme měli to potěšení vidět i slyšet vystoupení Thoma Artwaye, Ondřeje G. Brzobohatého, Davida Krause, Daniely Písařovicové, Barbory Polákové nebo Matěje Rupperta.

Náš koncert v roce 2019 bude výjimečný, protože bojujeme #spolecneprotibezmoci a ani naše hvězdy nebudou na vystoupení samy a vy se můžete těšit na jedinečné duety.

Moderátorkou večera bude naše dlouhodobá podporovatelka Patricie Pagáčová (Solaříková).

Režisérem pořadu je známý český scénárista a dramatik Jan Drbohlav, držitel ceny Elsa 2005 za nejlepší scénář (In nomine patris), člen České i Evropské filmové a televizní akademie.

Prostory Pražské křižovatky jsme si vybrali, protože je považujeme za mezinárodní duchovní centrum, které sídlí v dávno odsvěceném kostele založeném sv. Václavem již v roce 927 n. l.

Pro rok 2019 budou vystupovat tyto osobnosti:  Ondřej G. Brzobohatý, Marta Jandová, David Kraus, David Deyl, Epoque quartet, Arte levite, Kateřina Sedláková, Daniela Písařovicová, Thom Artway, Anna Beckerová, Markéta Veselá, Berenika Kohoutová a další.

 

BNG Group a.s. nás podporuje již řadu let. Pořádají pro nás akce a vánoční večírky. Jsou součástí našich golfových turnajů. My si jejich péče nesmírně vážíme. Jsme rádi, že nás podpořili i letos a stali se podruhé generálním partnerem koncertu.

Děkujeme heart

 

 

Na začátku roku 2018 byl sen. Ten sen nebyl zrovna reálný a jednoduchý, chtěli jsme uspořádat koncert a to v místě, které bude mít atmosféru a s účinkujícími, kteří přitáhnout širokou veřejnost.  A podařilo se to. Monika sehnala osobnosti, dala dohromady tvůrčí tým. Eva navrhla místo. Honza nám pomohl všemu dát řád a smysl. Přéma to skvěle ozvučil.  VJ Martin dokouzlil atmosféru svými efekty a ZL production nás technicky, zvukově i světelně zabezpečili. Taťána nám pomohla s propagací.   Miluška s Andrejkou produkčně zaštítily. Markétka, Terka, Dominika, Katka, Helena, Martina a mnoho dalších přidali ruce k dílu. Všem patří velké díky.

Monika celý koncert koordinuje. Dává dohromady účinkující, shání partnery, komunikuje s médii a ladí veškeré detaily.

Honza Drbohlav režíruje, pomáhá sestavit koncept večera.  Rád nám předává své zkušenosti. Vždy ví na koho se obrátit. 

David Kraus posílil náš tým pro rok 2019 a pomáhá nám jak dramaturgicky, tak kamarádsky!!

Andrejka pomáhá s organizací. Shání partnery a komunikuje s mediálními partnery.

 

Bc. Monika Kekrtová

marketing a komunikace, statutární zástupce
Pro ALSA z.s. zařizuje marketingové věci, organizuje např. koncert, stará se o zásoby eshopu, jedná s firmami, vymýšlí strategie a stará se o komunikaci s médii.

Andrea Papírková

produkce
Andrea se stará o naše podporující osobnosti a má na starosti film Naděje až do konce. Pomáhá s produkcí osvětových akcí. 

Mgr. Petra Němcová

firemní fundraising a komunikace s dárci
Oslovuje nové partnery ke spolupráci a věnuje se fundraisingu. Má na starosti žádosti o granty. Petra se podílí na organizaci eventových aktivit podporujících činnost spolku, především na Prague City Swim a na koncertě Společně proti bezmoci. 

Jan Drbohlav

režisér, scénárista
Honza Drbohlav sám sebe popisuje jako "scénáristu, občasného režiséra, obecně člověk zabývajícího se různými činnosti souvisejícími s filmem, televizí, divadlem a literaturou"

Lucie Bílá poprvé na koncertě ALSA!

Máme neskutečnou radost! V loňském roce Lucie Bílá věnovala na činnost ALSY 100 000,- a letos nás poctí svou účastí na našem benefičním koncertě v Pražské křitovatce! Moc si toho vážíme!

Tisková zpráva 2019

Tisková zpráva – 3.6.2019

ZNÁME OSOBNOSTI BOJUJÍ PROTI BEZMOCI

David Kraus, Ondřej Brzobohatý, Daniela Písařovicová, David Deyl a.j. vystoupí 3.10.2019 od 20 hodin v Pražské křižovatce na druhém charitativním koncertu spolku ALSA, z.s. 

Ve čtvrtek 3. října se uskuteční druhý charitativní koncert věnovaný pacientům s ALS .  “Je to pro nás jedna z nejdůležitějších akcí, na které prezentujeme,  co pro pacienty děláme, jakou podporu jim nabízíme a především si koncert se všemi pacienty užíváme. říká Eva Baborová, výkonná ředitelka ALSA z.s.. Výtěžek z prodeje vstupenek bude použit na výjezdy mobilního týmu a na rekondiční poubyt. Vyšším cílem je vznik prvního centra v ČR pro pacienty s ALS. 

„ALS je jedna z nejhorších, ne-li nejhorší nemoc vůbec. Já jsem měl to štěstí v životě, že jsem zdravý a pokládám za povinnost pomáhat. Myslím si, že POMOC je velmi potřebná a budu i nadále tuto nadaci podporovat.“ David Kraus

Místem konání koncertu je kostel sv. Anny – prostor Pražské křižovatky ve Zlaté ulici na Praze 1. Večerem provede dlouhodobá podporovatelka ALSA z.s. Patricie Solaříková . Vstupenky v ceně od 419 Kč lze zakoupit v předprodeji sítě TICKETMASTER na www.ticketmaster.cz.

Těšit se můžete na vystoupení jednotlivců, ale i unikátních dvojic - například Ondřeje Brzobohatého s Martou Jandovou, Davida Deyla, Epoque quartet s Kateřinou Sedlákovou, Danielu Písařovicovou  či Davida Krause.

Dramaturg pořadu je známý český scénárista a dramatik Jan Drbohlav, držitel ceny Elsa 2005 za nejlepší scénář (In nomine patris), člen České i Evropské filmové a televizní akademie.

Alsa z.s. je sdružení dobrovolníků z řad lékařů neurologů, rehabilitačních sester, logopedů a sociálních pracovníků, které vzniklo na půdě Neurologické kliniky 1. LF UK a VFN v Praze.  Funguje jako jediná organizace, která se zabývá onemocněním ALS. V současné době podporuje pacienty a jejich rodiny nejen finančně. Zapůjčuje ze soukromé půjčovny nedostupné a finančně velice náročné pomůcky. Tým oborníků vyjíždí přímo do domovů pacientů. Organizují rekondiční pobyty a nabízí pacientům pomoc s konzultací vhodných léčebných terapií.

  Alse a všem lidem s ní spojeným patří můj velký obdiv. Snaží se o změnu, jejich pomoc je konkrétní a opravdu pomáhá. Zasloužili by si větší pozornost a podporu, protože té práce je opravdu hodně a pacienti s ALS podporu potřebujípatronka nadace Daniela Peštová

Více informací: https://www.zsalsa.cz/cs/beneficni-koncert

 

 

             

             

Interpreti

Berenika Kohoutová
David Deyl
Epoque quartet
Marta Jandová
David Kraus

3.10.2019 od 20:00

PRAŽSKÁ KŘIŽOVATKA

VSTUPNÉ OD 459,- KČ

 

Novinky

Moderátorka večera Patricie Pagáčová

S velkým potěšením Vám představujeme moderátorku letošního koncertu Patricie Pagáčová! Je to žena s velkým srdcem a my jí máme moc rádi. Patricie nám pomáhá čtvrtým rokem a my si její podpory neskutečně vážíme.

PARTNEŘI KONCERTU