Benefiční koncert #spolecneprotibezmoci

  • Informace
  • Generální partner
  • Realizační tým
  • NOVINKY

Druhý charitativní koncert se bude konat stejně jako v roce 2018 v Pražské křižovatce.

Termín je 3.10.2019 od 20 hodin.

V loňském roce jsme měli to potěšení vidět i slyšet vystoupení Thoma Artwaye, Ondřeje G. Brzobohatého, Davida Krause, Daniely Písařovicové, Barbory Polákové nebo Matěje Rupperta.

Náš koncert v roce 2019 bude výjimečný, protože bojujeme #spolecneprotibezmoci a ani naše hvězdy nebudou na vystoupení samy a vy se můžete těšit na jedinečné duety.

Moderátorkou večera bude naše dlouhodobá podporovatelka Patricie Solaříková.

Režisérem pořadu je známý český scénárista a dramatik Jan Drbohlav, držitel ceny Elsa 2005 za nejlepší scénář (In nomine patris), člen České i Evropské filmové a televizní akademie.

Prostory Pražské křižovatky jsme si vybrali, protože je považujeme za mezinárodní duchovní centrum, které sídlí v dávno odsvěceném kostele založeném sv. Václavem již v roce 927 n. l.

Pro rok 2019 budou vystupovat tyto osobnosti:  Ondřej G. Brzobohatý, Marta Jandová, David Kraus, David Deyl, Epoque quartet, Arte levite, Kateřina Sedláková, Daniela Písařovicová, Thom Artway a další.

 

BNG Group a.s. nás podporuje již řadu let. Pořádají pro nás akce a vánoční večírky. Jsou součástí našich golfových turnajů. My si jejich péče nesmírně vážíme. Jsme rádi, že nás podpořili i letos a stali se podruhé generálním partnerem koncertu.

Děkujeme heart

 

 

Na začátku roku 2018 byl sen. Ten sen nebyl zrovna reálný a jednoduchý, chtěli jsme uspořádat koncert a to v místě, které bude mít atmosféru a s účinkujícími, kteří přitáhnout širokou veřejnost.  A podařilo se to. Monika sehnala osobnosti, dala dohromady tvůrčí tým. Eva navrhla místo. Honza nám pomohl všemu dát řád a smysl. Přéma to skvěle ozvučil.  VJ Martin dokouzlil atmosféru svými efekty a ZL production nás technicky, zvukově i světelně zabezpečili. Taťána nám pomohla s propagací.   Miluška s Andrejkou produkčně zaštítily. Markétka, Terka, Dominika, Katka, Helena, Martina a mnoho dalších přidali ruce k dílu. Všem patří velké díky.

Monika celý koncert koordinuje. Dává dohromady účinkující, shání partnery, komunikuje s médii a ladí veškeré detaily.

Honza Drbohlav režíruje, pomáhá sestavit koncept večera.  Rád nám předává své zkušenosti. Vždy ví na koho se obrátit. 

David Kraus posílil náš tým pro rok 2019 a pomáhá nám jak dramaturgicky, tak kamarádsky!!

Andrejka pomáhá s organizací. Shání partnery a komunikuje s mediálními partnery.

 

Bc. Monika Kekrtová

produkce, projektový manažer, statutární zástupce
Pro ALSA z.s. zařizuje marketingové věci, organizuje např. koncert, stará se o zásoby eshopu, jedná s firmami, vymýšlí strategie a stará se o komunikaci s médii. tel.:733525992

Andrea Papírková

produkce, fundraiser

Firma www.dejsivino.cz nás opět podpořila!

Představujeme Vám dalšího partnera koncertu a je jím Dejsivino.cz.  Pochutnat si na jejich lahodném vínu budete moc ve VIP zóně! Moc děkujeme za jejich podporu.

Epoque quartet poprvé na našem koncertě!

Kde jinde než v Pražské křižovatce, jak jinak než akusticky. Jsme hrdi, že na našem koncertě vystoupí i EPOQUE QUARTET. Jsou skvělí a my se na ně moc těšíme!!!!

David Deyl

DAVID DEYL je nováčkem na našem koncertě. Bude zpívat svou písničku Remember me a my se na něj těšíme! Letos se stal také tváří kalendáře pro rok 2020. Děkujeme za jeho podporu

Náš cíl

I díky koncertu postupně směřujeme k našemu cíli. Minulý rok byl čistý zisk z koncertu 156 000,-. Doufáme, že letos tuto částku překonáme a i díky Vám se posuneme o krok dál . Našim snem je vybudovat centrum pro pacienty s ALS., které v ČR chybí. Výtěžek z koncertu je vždy věnován na péči o naše pacienty. Děkujeme

Pražská křižovatka

Zásadní podnět ke vzniku Pražské křižovatky dal bývalý prezident ČR, disident, spisovatel a dramatik pan Václav Havel. Jeho představou bylo vytvořit sugestivní místo pro nejrozmanitější setkávání, přednášky, diskuze, koncerty, představení, výstavy, happeningy i meditace, a to s ohledem na multikulturní pestrost dnešního světa. ...

Mattoni voda pro každého

Jedním z partnerů koncertu je Mattoni a vy se stejně jako minulý rok budete moc osvěžit jejich minerální vodou. Děkujeme♥️♥️♥️

Daniela Písařovicová vystoupí v Pražské křižovatce

Máme velkou radost, že i Daniela Písařovicová potvrdila svou účast. Tentokrát ji neuvidíte s Michalem Hrůzou. S kým zazpívá? Nechte se překvapit. Písničku Michala a Daniely najdete zde.

Vystoupení Vladimíra Mikuláše

Nejsilnějším zážitkem loňského ročníku byl právě projev jednoho z pacientů Vladimíra Mikuláše. Na konci jeho vystoupení povstal celý sál. Ze zákulisí ho sledoval i Thom Artway, který nám potvrdil svou účast i pro letošní rok. Děkujeme!

David Kraus potvrzen!

David Kraus nás loni odzbojil nejen svou písní Nevinná, ale i tím, jak nám se vším pomohl, jak nás promoval, ale i jak o nás srdečně mluvil. Proto jsme šťastni, že i pro letošní rok nejen zazpívá!!! David nám pomáhá také dramaturgicky!

Upoutávka na koncert

Interpreti

David Deyl
Epoque quartet
Arte levite
Marta Jandová
Ondřej G. Brzobohatý
Thom Artway
Kateřina Sedláková
Jana Plodková
David Kraus
Daniela Písařovičová

Důležité odkazy

FOTOGALERIE

VIDEOGALERIE

Embedded thumbnail for Kateřina Sedláková, Peter Pecha - Homesick

3.10.2019 od 20:00

PRAŽSKÁ KŘIŽOVATKA

VSTUPNÉ OD 459,- KČ

 

NOVINKY

Firma www.dejsivino.cz nás opět podpořila!

Představujeme Vám dalšího partnera koncertu a je jím Dejsivino.cz.  Pochutnat si na jejich lahodném vínu budete moc ve VIP zóně! Moc děkujeme za jejich podporu.

PARTNEŘI KONCERTU