Benefiční koncert #spolecneprotibezmoci

  • Informace
  • Generální partner
  • Realizační tým
  • NOVINKY

Druhý charitativní koncert se bude konat stejně jako v roce 2018 v Pražské křižovatce.

Termín je 3.10.2019 od 20 hodin.

V loňském roce jsme měli to potěšení vidět i slyšet vystoupení Thoma Artwaye, Ondřeje G. Brzobohatého, Davida Krause, Daniely Písařovicové, Barbory Polákové nebo Matěje Rupperta.

Náš koncert v roce 2019 bude výjimečný, protože bojujeme #spolecneprotibezmoci a ani naše hvězdy nebudou na vystoupení samy a vy se můžete těšit na jedinečné duety.

Moderátorkou večera bude naše dlouhodobá podporovatelka Patricie Pagáčová (Solaříková).

Režisérem pořadu je známý český scénárista a dramatik Jan Drbohlav, držitel ceny Elsa 2005 za nejlepší scénář (In nomine patris), člen České i Evropské filmové a televizní akademie.

Prostory Pražské křižovatky jsme si vybrali, protože je považujeme za mezinárodní duchovní centrum, které sídlí v dávno odsvěceném kostele založeném sv. Václavem již v roce 927 n. l.

Pro rok 2019 budou vystupovat tyto osobnosti:  Ondřej G. Brzobohatý, Marta Jandová, David Kraus, David Deyl, Epoque quartet, Arte levite, Kateřina Sedláková, Daniela Písařovicová, Thom Artway, Anna Beckerová, Markéta Veselá, Berenika Kohoutová a další.

 

BNG Group a.s. nás podporuje již řadu let. Pořádají pro nás akce a vánoční večírky. Jsou součástí našich golfových turnajů. My si jejich péče nesmírně vážíme. Jsme rádi, že nás podpořili i letos a stali se podruhé generálním partnerem koncertu.

Děkujeme heart

 

 

Na začátku roku 2018 byl sen. Ten sen nebyl zrovna reálný a jednoduchý, chtěli jsme uspořádat koncert a to v místě, které bude mít atmosféru a s účinkujícími, kteří přitáhnout širokou veřejnost.  A podařilo se to. Monika sehnala osobnosti, dala dohromady tvůrčí tým. Eva navrhla místo. Honza nám pomohl všemu dát řád a smysl. Přéma to skvěle ozvučil.  VJ Martin dokouzlil atmosféru svými efekty a ZL production nás technicky, zvukově i světelně zabezpečili. Taťána nám pomohla s propagací.   Miluška s Andrejkou produkčně zaštítily. Markétka, Terka, Dominika, Katka, Helena, Martina a mnoho dalších přidali ruce k dílu. Všem patří velké díky.

Monika celý koncert koordinuje. Dává dohromady účinkující, shání partnery, komunikuje s médii a ladí veškeré detaily.

Honza Drbohlav režíruje, pomáhá sestavit koncept večera.  Rád nám předává své zkušenosti. Vždy ví na koho se obrátit. 

David Kraus posílil náš tým pro rok 2019 a pomáhá nám jak dramaturgicky, tak kamarádsky!!

Andrejka pomáhá s organizací. Shání partnery a komunikuje s mediálními partnery.

 

Bc. Monika Kekrtová

produkce, projektový manažer, statutární zástupce
Pro ALSA z.s. zařizuje marketingové věci, organizuje např. koncert, stará se o zásoby eshopu, jedná s firmami, vymýšlí strategie a stará se o komunikaci s médii.

Andrea Papírková

produkce, fundraiser
Andrea zajišťuje produkční podporu pro naše aktivity. Komunikuje s firemními partnery a podporovately.

Mgr. Petra Němcová

fundraising a grantové žádosti
Petra se podílí na organizaci eventových aktivit podporujících činnost spolku, především na Prague City Swim a na koncertě Společně proti bezmoci. Oslovuje nové partnery ke spolupráci a věnuje se fundraisingu. Má na starosti žádosti o granty.

Mgr. Iveta Zajíčková

koordinátorka dobrovolníků, odborný poradce, produkce
Iveta se stará o naše dobrovolníky, koordinuje je na akcích. Zároveň nám pomáhá s produkcí např. koncertu a pomáhá nám nastavit vztahy s našimi partnery.

Jan Drbohlav

režisér, scénárista
Honza Drbohlav sám sebe popisuje jako "scénáristu, občasného režiséra, obecně člověk zabývajícího se různými činnosti souvisejícími s filmem, televizí, divadlem a literaturou"

Moderátorka večera Patricie Pagáčová

S velkým potěšením Vám představujeme moderátorku letošního koncertu Patricie Pagáčová! Je to žena s velkým srdcem a my jí máme moc rádi. Patricie nám pomáhá čtvrtým rokem a my si její podpory neskutečně vážíme.

Anička Beckerová zazpívá spolu s Thomem Artwayem

Rádi bychom Vám představili mladou písničkářku z Hradce Králové Aničku Beckerovou, která letos obohatí náš koncert společnou písničkou s Thomem Artwayem!
Už se moc těšíme! - bit.ly/2kflIUR

OSA podruhé podpořila koncert Společně proti bezmoci

Hrdě Vám oznamujeme, že OSA již podruhé podpořila náš koncert a stala se partnerem večera! Děkujeme

Markétiny perly vystoupí v Pražské křižovatce

Markétiny perly je autorský projekt pianistky, zpěvačky, skladatelky a malířky Markéty Veselé, kterou v jejích skladbách doprovází přední umělci české jazzové scény. Pro tento večer ji ve skladbě If you say so doprovodí kontrabasista Rasťo Uhrík a ve smyčcových aranžích Jana Jiruchy Epoque Quartet . 

Česká televize odvysílala náš koncert!

Česká televize odvysíla náš první charitativní koncert. Záznam najdete na ivysílání ČT!

Kdo chce zažít atmosféru Pražské křižovatky na vlastní oči, neváhejte, posledních pár lístků ještě zbývá!

Firma www.dejsivino.cz nás opět podpořila!

Představujeme Vám dalšího partnera koncertu a je jím Dejsivino.cz.  Pochutnat si na jejich lahodném vínu budete moc ve VIP zóně! Moc děkujeme za jejich podporu.

Epoque quartet poprvé na našem koncertě!

Kde jinde než v Pražské křižovatce, jak jinak než akusticky. Jsme hrdi, že na našem koncertě vystoupí i EPOQUE QUARTET. Jsou skvělí a my se na ně moc těšíme!!!!

David Deyl

DAVID DEYL je nováčkem na našem koncertě. Bude zpívat svou písničku Remember me a my se na něj těšíme! Letos se stal také tváří kalendáře pro rok 2020. Děkujeme za jeho podporu

Náš cíl

I díky koncertu postupně směřujeme k našemu cíli. Minulý rok byl čistý zisk z koncertu 156 000,-. Doufáme, že letos tuto částku překonáme a i díky Vám se posuneme o krok dál . Našim snem je vybudovat centrum pro pacienty s ALS., které v ČR chybí. Výtěžek z koncertu je vždy věnován na péči o naše pacienty. Děkujeme

Pražská křižovatka

Zásadní podnět ke vzniku Pražské křižovatky dal bývalý prezident ČR, disident, spisovatel a dramatik pan Václav Havel. Jeho představou bylo vytvořit sugestivní místo pro nejrozmanitější setkávání, přednášky, diskuze, koncerty, představení, výstavy, happeningy i meditace, a to s ohledem na multikulturní pestrost dnešního světa. 

Mattoni voda pro každého

Jedním z partnerů koncertu je Mattoni a vy se stejně jako minulý rok budete moc osvěžit jejich minerální vodou. Děkujeme♥️♥️♥️

Daniela Písařovicová vystoupí v Pražské křižovatce

Máme velkou radost, že i Daniela Písařovicová potvrdila svou účast. Tentokrát ji neuvidíte s Michalem Hrůzou. S kým zazpívá? Nechte se překvapit. Písničku Michala a Daniely najdete zde.

Vystoupení Vladimíra Mikuláše

Nejsilnějším zážitkem loňského ročníku byl právě projev jednoho z pacientů Vladimíra Mikuláše. Na konci jeho vystoupení povstal celý sál. Ze zákulisí ho sledoval i Thom Artway, který nám potvrdil svou účast i pro letošní rok. Děkujeme!

David Kraus potvrzen!

David Kraus nás loni odzbojil nejen svou písní Nevinná, ale i tím, jak nám se vším pomohl, jak nás promoval, ale i jak o nás srdečně mluvil. Proto jsme šťastni, že i pro letošní rok nejen zazpívá!!! David nám pomáhá také dramaturgicky!

Upoutávka na koncert

Interpreti

Berenika Kohoutová
David Deyl
Epoque quartet
Marta Jandová
Ondřej G. Brzobohatý
Thom Artway
Kateřina Pechová
David Kraus
Daniela Písařovičová

Důležité odkazy

FOTOGALERIE

VIDEOGALERIE

Embedded thumbnail for Daniela Písařovicová, David Kraus a Gipsy Brothers

3.10.2019 od 20:00

PRAŽSKÁ KŘIŽOVATKA

VSTUPNÉ OD 459,- KČ

 

NOVINKY

Moderátorka večera Patricie Pagáčová

S velkým potěšením Vám představujeme moderátorku letošního koncertu Patricie Pagáčová! Je to žena s velkým srdcem a my jí máme moc rádi. Patricie nám pomáhá čtvrtým rokem a my si její podpory neskutečně vážíme.

PARTNEŘI KONCERTU