HLAVNÍ PARTNER SPOLKU

 

 

Společnost Philips s naším spolkem započala spolupráci v roce 2018 a nastartovala tak dlouhodobé partnerství, kterého si velmi vážíme. 

V prosinci roku 2018 jsme dostali od společnosti Philips naše první bezbariérové auto. Naše ředitelka, které tento dar vehnal slzy do očí, prohlásila: „Jsme velice rádi za tento dar, auto jsme potřebovali a usnadní život nám i našim pacientům. Najde využití při cestách našeho týmu za našimi pacienty a využijeme ho i k převezení klientů z místa na místo například v rámci našich rekondičních pobytů,“ říká Eva Baborová, jednatelka spolku ALSA.

„Věřím, že bude vůz dobře sloužit svému účelu, a že členům spolku ALSA alespoň trochu ulehčí jejich těžkou, ale velmi záslužnou práci,“ říká Tomaž Justin, ředitel sekce zdravotnických systémů Philips pro střední a východní Evropu. „Spolek ALSA jsme si vybrali pro dlouhodobou spolupráci, protože chceme přispět ke zlepšení kvality života pacientů s amyotrofickou laterální sklerózou, která je zatím bohužel neléčitelná a péče o pacienty s ALSA je stále v začátcích,“ dodává.

V roce 2019 nás Nadace Philips Foundation letos podpořila finanční dotací na rekonstrukci komunitního centra pro pacienty a jejich rodiny, na uspořádání rekondičního pobytu pro pacienty s rodinami a na další běžnou činnost. Nadace nám věnovala také 10 přístrojů CoughAssist E70 na podporu odkašlávání, 2 přístroje Trilogy 100 pro umělou plicní ventilaci a 300 trenažérů na posílení dýchacích svalů v počátku onemocnění. A stala se generálním partnerem prvního plaveckého závodu Prague city swim, kde také pomáhaly desítky dobrovolníků z Philipsu a mnozí z nich plavali kolem ostrova.

Děkujeme že jste s námi!

ČLÁNKY O SPOLUPRÁCI S PHILIPS

Naše projekty

Podpořte naše projekty

Pro naše pacienty připravujeme různorodé aktivity, akce a péči. Tyto projekty můžete podpořit i Vy. Jednoduše jedním klikem

www.spolecneprotibezmoci.cz

Příběhy rodin žijících s ALS

Jak pomoci?

Pošli DMS na tel. 87 777 ve tvaru:

DMS ALS 30

DMS ALS 60

DMS ALS 90

Platbou na účet 264119697/0300

BIC: CEKOCZPP 
IBAN: CZ67 0300 0000 0002 6411 9697 

OSOBNOSTI