Benefiční koncert #spolecneprotibezmoci

  • Informace
  • Generální partner
  • Realizační tým
  • NOVINKY

Druhý charitativní koncert se bude konat stejně jako v roce 2018 v Pražské křižovatce.

Termín je 3.10.2019 od 20 hodin.

V loňském roce jsme měli to potěšení vidět i slyšet vystoupení Thoma Artwaye, Ondřeje G. Brzobohatého, Davida Krause, Daniely Písařovicové, Barbory Polákové nebo Matěje Rupperta.

Náš koncert v roce 2019 bude výjimečný, protože bojujeme #spolecneprotibezmoci a ani naše hvězdy nebudou na vystoupení samy a vy se můžete těšit na jedinečné duety.

Moderátorkou večera bude naše dlouhodobá podporovatelka Patricie Solaříková.

Režisérem pořadu je známý český scénárista a dramatik Jan Drbohlav, držitel ceny Elsa 2005 za nejlepší scénář (In nomine patris), člen České i Evropské filmové a televizní akademie.

Prostory Pražské křižovatky jsme si vybrali, protože je považujeme za mezinárodní duchovní centrum, které sídlí v dávno odsvěceném kostele založeném sv. Václavem již v roce 927 n. l.

Pro rok 2019 budou vystupovat tyto osobnosti:  Ondřej G. Brzobohatý, Marta Jandová, David Kraus, David Deyl, Epoque quartet, Arte levite, Kateřina Sedláková, Daniela Písařovicová, Thom Artway a další.

 

BNG Group a.s. nás podporuje již řadu let. Pořádají pro nás akce a vánoční večírky. Jsou součástí našich golfových turnajů. My si jejich péče nesmírně vážíme. Jsme rádi, že nás podpořili i letos a stali se podruhé generálním partnerem koncertu.

Děkujeme heart

 

 

Na začátku roku 2018 byl sen. Ten sen nebyl zrovna reálný a jednoduchý, chtěli jsme uspořádat koncert a to v místě, které bude mít atmosféru a s účinkujícími, kteří přitáhnout širokou veřejnost.  A podařilo se to. Monika sehnala osobnosti, dala dohromady tvůrčí tým. Eva navrhla místo. Honza nám pomohl všemu dát řád a smysl. Přéma to skvěle ozvučil.  VJ Martin dokouzlil atmosféru svými efekty a ZL production nás technicky, zvukově i světelně zabezpečili. Taťána nám pomohla s propagací.   Miluška s Andrejkou produkčně zaštítily. Markétka, Terka, Dominika, Katka, Helena, Martina a mnoho dalších přidali ruce k dílu. Všem patří velké díky.

Monika celý koncert koordinuje. Dává dohromady účinkující, shání partnery, komunikuje s médii a ladí veškeré detaily.

Honza Drbohlav režíruje, pomáhá sestavit koncept večera.  Rád nám předává své zkušenosti. Vždy ví na koho se obrátit. 

David Kraus posílil náš tým pro rok 2019 a pomáhá nám jak dramaturgicky, tak kamarádsky!!

Andrejka pomáhá s organizací. Shání partnery a komunikuje s mediálními partnery.

 

Bc. Monika Kekrtová

produkce, projektový manažer, statutární zástupce
Pro ALSA z.s. zařizuje marketingové věci, organizuje např. koncert, stará se o zásoby eshopu, jedná s firmami, vymýšlí strategie a stará se o komunikaci s médii. tel.:733525992

Andrea Papírková

produkce, fundraiser

Firma www.dejsivino.cz nás opět podpořila!

Představujeme Vám dalšího partnera koncertu a je jím Dejsivino.cz.  Pochutnat si na jejich lahodném vínu budete moc ve VIP zóně! Moc děkujeme za jejich podporu.

Epoque quartet poprvé na našem koncertě!

Kde jinde než v Pražské křižovatce, jak jinak než akusticky. Jsme hrdi, že na našem koncertě vystoupí i EPOQUE QUARTET. Jsou skvělí a my se na ně moc těšíme!!!!

David Deyl

DAVID DEYL je nováčkem na našem koncertě. Bude zpívat svou písničku Remember me a my se na něj těšíme! Letos se stal také tváří kalendáře pro rok 2020. Děkujeme za jeho podporu

Náš cíl

I díky koncertu postupně směřujeme k našemu cíli. Minulý rok byl čistý zisk z koncertu 156 000,-. Doufáme, že letos tuto částku překonáme a i díky Vám se posuneme o krok dál . Našim snem je vybudovat centrum pro pacienty s ALS., které v ČR chybí. Výtěžek z koncertu je vždy věnován na péči o naše pacienty. Děkujeme

Pražská křižovatka

Zásadní podnět ke vzniku Pražské křižovatky dal bývalý prezident ČR, disident, spisovatel a dramatik pan Václav Havel. Jeho představou bylo vytvořit sugestivní místo pro nejrozmanitější setkávání, přednášky, diskuze, koncerty, představení, výstavy, happeningy i meditace, a to s ohledem na multikulturní pestrost dnešního světa. ...

Mattoni voda pro každého

Jedním z partnerů koncertu je Mattoni a vy se stejně jako minulý rok budete moc osvěžit jejich minerální vodou. Děkujeme♥️♥️♥️

Daniela Písařovicová vystoupí v Pražské křižovatce

Máme velkou radost, že i Daniela Písařovicová potvrdila svou účast. Tentokrát ji neuvidíte s Michalem Hrůzou. S kým zazpívá? Nechte se překvapit. Písničku Michala a Daniely najdete zde.

Vystoupení Vladimíra Mikuláše

Nejsilnějším zážitkem loňského ročníku byl právě projev jednoho z pacientů Vladimíra Mikuláše. Na konci jeho vystoupení povstal celý sál. Ze zákulisí ho sledoval i Thom Artway, který nám potvrdil svou účast i pro letošní rok. Děkujeme!

David Kraus potvrzen!

David Kraus nás loni odzbojil nejen svou písní Nevinná, ale i tím, jak nám se vším pomohl, jak nás promoval, ale i jak o nás srdečně mluvil. Proto jsme šťastni, že i pro letošní rok nejen zazpívá!!! David nám pomáhá také dramaturgicky!

PARTNEŘI KONCERTU