Benefiční koncert #spolecneprotibezmoci

  • INFORMACE
  • REALIZAČNÍ TÝM

Dne 24.10.2023 od 20 hodin proběhne pátý benefiční koncert na podporu pacientů s ALS v Pražské křižovatce v režii Jana Drbohlava. Chcete být u toho s námi. Lístky najdete v sítích ticketmaster od 24.11.2022!

Moderace se ujme podporovatelka spolku ALSA, která koncert pořádá, skvělá Daniela Písařovicová.

V rámci večera zazní písně v podání předních osobností české populární hudby.

V minulých ročnících vystoupili Tomáš Klus s Tamarou Klusovou, Matěj Ruppert, Ondřej G. Brzobohatý, Daniela Písařovicová, David Kraus, Ondřej Ruml, Tereza Mašková a mnoho dalších. 

POSTUPNĚ BUDEME ODTAJŇOVAT ÚČINKUJÍCÍ PRO ROK 2023!

Veškerý výtěžek koncertu bude věnován na péči o pacienty s ALS!

 Mediálními partnery jsou Česká televize a Český rozhlas!

Těšíme se na Vás!

 

Na začátku roku 2018 byl sen. Ten sen nebyl zrovna reálný a jednoduchý, chtěli jsme uspořádat koncert a to v místě, které bude mít atmosféru a s účinkujícími, kteří přitáhnout širokou veřejnost.  A podařilo se to. Monika sehnala osobnosti, dala dohromady tvůrčí tým. Eva navrhla místo. Honza nám pomohl všemu dát řád a smysl. Přéma to skvěle ozvučil.  VJ Martin dokouzlil atmosféru svými efekty a ZL production nás technicky, zvukově i světelně zabezpečili. Honza Hájek z Orca agency nám pomáhá s propagací. Andrejka s Petrou vše produkčně zaštítily a Iveta zkoordinovala dobrovolníky!

Monika celý koncert koordinuje. Dává dohromady účinkující, shání partnery, komunikuje s médii a ladí veškeré detaily.

Honza Drbohlav režíruje, pomáhá sestavit koncept večera.  Rád nám předává své zkušenosti. Vždy ví na koho se obrátit. 

Andrejka pomáhá s organizací. Shání partnery a komunikuje s mediálními partnery.

Iveta skvěla ladí všechny dobrovolníky.

Péta pomáhá s produkcí a dohlíží na to, aby vše klapalo včas a jak to má být!

Bc. Monika Kekrtová

marketing a komunikace, statutární zástupce
Pro ALSA z.s. zařizuje marketingové věci, organizuje např. koncert, stará se o zásoby eshopu, jedná s firmami, vymýšlí strategie a stará se o komunikaci s médii.

Andrea Papírková

produkce
Andrea se stará o naše podporující osobnosti a má na starosti film Naděje až do konce. Pomáhá s produkcí osvětových akcí. 

Mgr. Petra Němcová

firemní fundraising a komunikace s dárci
Oslovuje nové partnery ke spolupráci a věnuje se fundraisingu. Má na starosti žádosti o granty. Petra se podílí na organizaci eventových aktivit podporujících činnost spolku, především na Prague City Swim a na koncertě Společně proti bezmoci. 

Jan Drbohlav

režisér, scénárista
Honza Drbohlav sám sebe popisuje jako "scénáristu, občasného režiséra, obecně člověk zabývajícího se různými činnosti souvisejícími s filmem, televizí, divadlem a literaturou"

Upoutávka na koncert

Kdo nás podporuje

Tomáš a Tamara Klusovi
David Kraus

FOTOGALERIE

VideoGalerie

Embedded thumbnail for Daniela Písařovicová, David Kraus a Gipsy Brothers

24.10.2023 od 20:00

PRAŽSKÁ KŘIŽOVATKA

VSTUPNÉ OD 499,- KČ

 

Novinky

DEBBI

Debbi, vlastním jménem Deborah Pchálková (rozená Kahlová) je česká zpěvačka česko-německého původu. Poprvé se výrazněji prosadila v soutěži Česko Slovenská SuperStar v roce 2009, ve které postoupila do semifinále. O rok později vydala svůj průlomový hit Touch The Sun, který jí vynesl Cenu Anděl v kategorii Skladba roku. Za rok 2017 obdržela Anděla v kategorii Sólová interpretka. Na našem koncertě přestaví svou novou píseň a my se na ní moc těšíme!

OSOBNOSTI