Benefiční koncert #spolecneprotibezmoci

  • INFORMACE
  • PARTNEŘI
  • REALIZAČNÍ TÝM
  • Novinky
  • Kdo nás podporuje

Dne 24.10.2023 od 20 hodin proběhne pátý benefiční koncert na podporu pacientů s ALS v Pražské křižovatce v režii Jana Drbohlava a Marka Straky.

Moderace se ujmou hned dvě skvělé dámy a podporovatelky spolku ALSA, který koncert pořádá, Daniela Písařovicová a Kateřina Pechová.

V rámci večera zazní písně v podání předních osobností české populární hudby.

Potvrzení účinkující pro rok 2023 jsou: Lucie Bílá, Ondřej G. Brzobohatý, Jakub Vaňas, Jan Bendig,  Monika Sommerová, Inflagranti, Thom Artway, Štěpán Urban, Peter Pecha, Martin Schreiner, Markéta Poulíčková, Maranatha Gospel Choir, Annamária D´alemida a Petr Malásek.

Výtěžek z letošního ročníku bude věnován na rekondiční pobyty, které jsou vždy v pro cca 12 pacientů i s doprovodem. Cílem pobytu je seznámení s dostupností péče, multidisciplinární péči, vyzkoušení pomůcek, konzultace s odborníky z různých oborů. Snažíme se také o zprostředkování kontaktu mezi nemocnými a rodinami. Pobyt pořádáme vždy pro deset rodin na 3 dny.

Dále pak právě na přímou pomoc a provoz ALSA centra v Americké ulici v Praze, kde probíhají psychiatrická sezení, fyzioterapie, logopedie či nutriční poradna pro klienty s ALS.

Mediálním partnerem je Česká televize!

 

 

Generálním partnerem spolku ALSA je FORTUNA a.s. Našeho partnerství si velice Vážíme. Díky pravidelnému příspěvku, který od Fortuny dostáváme můžeme naší práci profesionalizovat a rozšiřovat se. Za to jim patří velký dík. 

Hlavními partnery koncertu jsou: AMUNDI a ONEMAN SHOW FOUNDATION

Mediální partner je Česká televize

Děkujeme

Na začátku roku 2018 byl sen. Ten sen nebyl zrovna reálný a jednoduchý, chtěli jsme uspořádat koncert a to v místě, které bude mít atmosféru a s účinkujícími, kteří přitáhnout širokou veřejnost.  A podařilo se to. Monika sehnala osobnosti, dala dohromady tvůrčí tým. Eva navrhla místo. Honza nám pomohl všemu dát řád a smysl. Přéma to skvěle ozvučil.  VJ Martin dokouzlil atmosféru svými efekty a ZL production nás technicky, zvukově i světelně zabezpečili. Honza Hájek z Orca agency nám pomáhá s propagací. Andrejka s Petrou vše produkčně zaštítily a Iveta zkoordinovala dobrovolníky!

Monika celý koncert koordinuje. Dává dohromady účinkující, shání partnery, komunikuje s médii a ladí veškeré detaily.

Honza Drbohlav režíruje, pomáhá sestavit koncept večera.  Rád nám předává své zkušenosti. Vždy ví na koho se obrátit. 

Andrejka pomáhá s organizací. Shání partnery a komunikuje s mediálními partnery.

Iveta skvěla ladí všechny dobrovolníky.

Péta pomáhá s produkcí a dohlíží na to, aby vše klapalo včas a jak to má být!

Bc. Monika Kekrtová

marketing a komunikace, statutární zástupce
Pro ALSA z.s. zařizuje marketingové věci, organizuje např. koncert, stará se o zásoby eshopu, jedná s firmami, vymýšlí strategie a stará se o komunikaci s médii.

Andrea Papírková

produkce
Andrea se stará o naše podporující osobnosti a má na starosti film Naděje až do konce. Pomáhá s produkcí osvětových akcí. 

Mgr. Petra Němcová

firemní fundraising a komunikace s dárci
Oslovuje nové partnery ke spolupráci a věnuje se fundraisingu. Má na starosti žádosti o granty. Petra se podílí na organizaci eventových aktivit podporujících činnost spolku, především na Prague City Swim a na koncertě Společně proti bezmoci. 

Jan Drbohlav

režisér, scénárista
Honza Drbohlav sám sebe popisuje jako "scénáristu, občasného režiséra, obecně člověk zabývajícího se různými činnosti souvisejícími s filmem, televizí, divadlem a literaturou"

Lucie Bílá poprvé na koncertě ALSA!

Máme neskutečnou radost! V loňském roce Lucie Bílá věnovala na činnost ALSY 100 000,- a letos nás poctí svou účastí na našem benefičním koncertě v Pražské křitovatce! Moc si toho vážíme!
Monika Sommerová
Petr Malásek
Lucie Bílá

Upoutávka na koncert

Kdo nás podporuje

Monika Sommerová
Petr Malásek
Lucie Bílá

FOTOGALERIE

VideoGalerie

Embedded thumbnail for Daniela Písařovicová, David Kraus a Gipsy Brothers

24.10.2023 od 20:00

PRAŽSKÁ KŘIŽOVATKA

VSTUPNÉ OD 499,- KČ

 

Novinky

Lucie Bílá poprvé na koncertě ALSA!

Máme neskutečnou radost! V loňském roce Lucie Bílá věnovala na činnost ALSY 100 000,- a letos nás poctí svou účastí na našem benefičním koncertě v Pražské křitovatce! Moc si toho vážíme!

PARTNEŘI