Benefiční koncert #spolecneprotibezmoci

• INFORMACE
  • REALIZAČNÍ TÝM

Dne 25.10.2022 od 20 hodin bude zahájen čtvrtý benefiční koncert na podporu pacientů s ALS v Pražské křižovatce v režii Jana Drbohlava.

Moderace se podruhé ujme podporovatelka spolku ALSA, která koncert pořádá, skvělá Daniela Písařovicová.

V rámci večera zazní písně v podání předních osobností české populární hudby. Těšit se můžete na Tonyu Graves, Terezu Maškovou, Debbi, Elis Mráz, Kateřinu a Petera Pechovi, Annumárii D´almeidu, Thoma Artwaye, kapelu Zrní, Inflagranti, Davida Krause, či Elis Mráz.

Těšit se můžete poprvé na GOSPEL - Maranatha Gospel, pobočný spolek Společenského centra Londýnská, z. s. a my z toho máme velkou radost.

Veškerý výtěžek koncertu bude věnován na péči o pacienty s ALS!

Představíme Vám nový animovaný spot, seznámíme Vás s našimi plány do budoucna!

Mediálními partnery jsou Česká televize a Český rozhlas!

Generálním partnerem koncertu je ONEMANSHOW Foundation.

Lístky jsou v prodeji v sítích TICKETMASTER!

Těšíme se na Vás!

Na začátku roku 2018 byl sen. Ten sen nebyl zrovna reálný a jednoduchý, chtěli jsme uspořádat koncert a to v místě, které bude mít atmosféru a s účinkujícími, kteří přitáhnout širokou veřejnost.  A podařilo se to. Monika sehnala osobnosti, dala dohromady tvůrčí tým. Eva navrhla místo. Honza nám pomohl všemu dát řád a smysl. Přéma to skvěle ozvučil.  VJ Martin dokouzlil atmosféru svými efekty a ZL production nás technicky, zvukově i světelně zabezpečili. Honza Hájek z Orca agency nám pomáhá s propagací. Andrejka s Petrou vše produkčně zaštítily a Iveta zkoordinovala dobrovolníky!

Monika celý koncert koordinuje. Dává dohromady účinkující, shání partnery, komunikuje s médii a ladí veškeré detaily.

Honza Drbohlav režíruje, pomáhá sestavit koncept večera.  Rád nám předává své zkušenosti. Vždy ví na koho se obrátit.

Andrejka pomáhá s organizací. Shání partnery a komunikuje s mediálními partnery.

Iveta skvěla ladí všechny dobrovolníky.

Péta pomáhá s produkcí a dohlíží na to, aby vše klapalo včas a jak to má být!

Bc. Monika Kekrtová

produkce, projektový manažer, statutární zástupce
Pro ALSA z.s. zařizuje marketingové věci, organizuje např. koncert, stará se o zásoby eshopu, jedná s firmami, vymýšlí strategie a stará se o komunikaci s médii.

Andrea Papírková

produkce, fundraiser
Andrea zajišťuje produkční podporu pro naše aktivity. Komunikuje s firemními partnery a podporovately.

Mgr. Petra Němcová

fundraising a grantové žádosti
Petra se podílí na organizaci eventových aktivit podporujících činnost spolku, především na Prague City Swim a na koncertě Společně proti bezmoci. Oslovuje nové partnery ke spolupráci a věnuje se fundraisingu. Má na starosti žádosti o granty.

Mgr. Iveta Zajíčková

koordinátorka dobrovolníků, odborný poradce, produkce
Iveta se stará o naše dobrovolníky, koordinuje je na akcích. Zároveň nám pomáhá s produkcí např. koncertu a pomáhá nám nastavit vztahy s našimi partnery.

Jan Drbohlav

režisér, scénárista
Honza Drbohlav sám sebe popisuje jako "scénáristu, občasného režiséra, obecně člověk zabývajícího se různými činnosti souvisejícími s filmem, televizí, divadlem a literaturou"

Upoutávka na koncert

Kdo nás podporuje

David Kraus

VideoGalerie

Embedded thumbnail for Daniela Písařovicová, David Kraus a Gipsy Brothers

25.10.2022 od 20:00

PRAŽSKÁ KŘIŽOVATKA

VSTUPNÉ OD 499,- KČ

DEBBI

Debbi, vlastním jménem Deborah Pchálková (rozená Kahlová) je česká zpěvačka česko-německého původu. Poprvé se výrazněji prosadila v soutěži Česko Slovenská SuperStar v roce 2009, ve které postoupila do semifinále. O rok později vydala svůj průlomový hit Touch The Sun, který jí vynesl Cenu Anděl v kategorii Skladba roku. Za rok 2017 obdržela Anděla v kategorii Sólová interpretka. Na našem koncertě přestaví svou novou píseň a my se na ní moc těšíme!