Benefiční koncert #spolecneprotibezmoci

  • INFORMACE
  • REALIZAČNÍ TÝM
  • Novinky

Připravujeme pro Vás třetí benefiční koncert #Společněprotibezmoci, který se uskuteční v Pražské křižovatce (Kostel sv. Anny v Praze). Už teď se na Vás těší naši skvělý účinkující: Ondřej G. Brzobohatý,  Ondřej Ruml, Epoque quartet, Kateřina a Peter Pechovi, Thom Artway, Lenny, Klára Výtisková či Annamaria d’Almeida a Elis Mráz. Skvělé hudebníky doprovodní tanečníci a akrobati z AIR GYM a Dance models. Letošní ročník je zaměřen nejen na představení ALSY, ale také bude věnován pacientům s ALS a především pečujícím osobám!

Opět jsme zvolili říjnový termín. Takže se na Vás budeme těšit 8.10.2020.

V průběhu večera se můžete těšit na mnohá hudební ale i umělecká vystoupení a společně s Alžbětou Jungrovou pokřtíme kalendář pro rok 2020. 

Vystoupení zpěváků umocní také akrobatické a taneční vystoupení Dance models a AirGym art company.

Lístky jsou od června v prodeji v sítích Ticketmaster!

Těšíme se na Vás!

 

 

Na začátku roku 2018 byl sen. Ten sen nebyl zrovna reálný a jednoduchý, chtěli jsme uspořádat koncert a to v místě, které bude mít atmosféru a s účinkujícími, kteří přitáhnout širokou veřejnost.  A podařilo se to. Monika sehnala osobnosti, dala dohromady tvůrčí tým. Eva navrhla místo. Honza nám pomohl všemu dát řád a smysl. Přéma to skvěle ozvučil.  VJ Martin dokouzlil atmosféru svými efekty a ZL production nás technicky, zvukově i světelně zabezpečili. Honza Hájek z Orca agency nám pomáhá s propagací. Andrejka s Petrou vše produkčně zaštítily a Iveta zkoordinovala dobrovolníky!

Monika celý koncert koordinuje. Dává dohromady účinkující, shání partnery, komunikuje s médii a ladí veškeré detaily.

Honza Drbohlav režíruje, pomáhá sestavit koncept večera.  Rád nám předává své zkušenosti. Vždy ví na koho se obrátit. 

Andrejka pomáhá s organizací. Shání partnery a komunikuje s mediálními partnery.

Iveta skvěla ladí všechny dobrovolníky.

Péta pomáhá s produkcí a dohlíží na to, aby vše klapalo včas a jak to má být!

Bc. Monika Kekrtová

produkce, projektový manažer, statutární zástupce
Pro ALSA z.s. zařizuje marketingové věci, organizuje např. koncert, stará se o zásoby eshopu, jedná s firmami, vymýšlí strategie a stará se o komunikaci s médii.

Andrea Papírková

produkce, fundraiser
Andrea zajišťuje produkční podporu pro naše aktivity. Komunikuje s firemními partnery a podporovately.

Mgr. Petra Němcová

fundraising a grantové žádosti
Petra se podílí na organizaci eventových aktivit podporujících činnost spolku, především na Prague City Swim a na koncertě Společně proti bezmoci. Oslovuje nové partnery ke spolupráci a věnuje se fundraisingu. Má na starosti žádosti o granty.

Mgr. Iveta Zajíčková

koordinátorka dobrovolníků, odborný poradce, produkce
Iveta se stará o naše dobrovolníky, koordinuje je na akcích. Zároveň nám pomáhá s produkcí např. koncertu a pomáhá nám nastavit vztahy s našimi partnery.

Jan Drbohlav

režisér, scénárista
Honza Drbohlav sám sebe popisuje jako "scénáristu, občasného režiséra, obecně člověk zabývajícího se různými činnosti souvisejícími s filmem, televizí, divadlem a literaturou"

Křest kalendáře

Ano, už třetí koncert a třetí křest kalendáře ALSA. Samozřejmě si ho budete moc na koncertě zakoupit a také nechat podepsat. Těšíme se na Vás!

Annamaria d’Almeida

Annamaria d’Almeida zpěvačka s africkou krví, vyhrála soutěž The Voice Česko Slovensko a je obrovský talent československé popmusic. Je to velmi lidský člověk, skvělá mamka a úžasná zpěvačka, která Vás svým hlasem pohladí po duši.  Máme velkou radost, že přijala naší pozvánku a zazpívá Vám 8.10. Těšít se na Aničku můžete i v kalendáři Alžběty Jungrové pro rok 2021, jehož křest proběhne v rámci koncertu. 

Upoutávka na koncert

Kdo nás podporuje

AIR GYM
Dance models
ELIS MRAZ
Annamaria d’Almeida
Epoque quartet
Ondřej G. Brzobohatý
Thom Artway
Kateřina Pechová
David Kraus

Důležité odkazy

FOTOGALERIE

VideoGalerie

Embedded thumbnail for Daniela Písařovicová, David Kraus a Gipsy Brothers

KONCERT 2019

8.10.2020 od 20:00

PRAŽSKÁ KŘIŽOVATKA

VSTUPNÉ OD 459,- KČ

 

Novinky

Křest kalendáře

Ano, už třetí koncert a třetí křest kalendáře ALSA. Samozřejmě si ho budete moc na koncertě zakoupit a také nechat podepsat. Těšíme se na Vás!

PARTNEŘI