Spolek ALSA obdržel 100 tisíc Kč od Philips ČR

20/12/2021 - 14:00

Z důvodu zhoršení covidové situace firmy ruší vánoční večírky. Například společnost Philips se proto rozhodla 100 tisíc korun, původně určených na vánoční setkání všech svých zaměstnanců, věnovat našemu SPOLKU.

„Tento nečekaný dar je pro nás velkou pomocí. Nejen v této době, která je velmi složitá na získávání finanční podpory. Díky takovým darům náš spolek získává větší stabilitu a můžeme tak efektivně zlepšovat projekty, které cíleně podporují péči o nemocné s ALS. Philips je pro nás významným partnerem. Nepodporují nás pouze finančně, ale darují nám také zdravotnické produkty, které jsou velkou součástí podpory nemocných s ALS. Jedná se o přístroje především pro podporu dechu a vykašlávání, tedy plicní ventilátory, kašlací asistenty, dechové trenažery a také pomůcky pro osobní péči – sonické zubní kartáčky nebo elektrické holicí strojky. Zaměstnanci firmy nám také pomáhají jako dobrovolníci, na akcích které náš spolek pořádá,“ říká Eva Bezuchová, ředitelka spolku ALSA.

“Mám radost, že jsme mohli další dílčí částkou podpořit činnost spolku, jenž se věnuje vážné, nevyléčitelné nemoci, která může postihnout kohokoliv z nás. Podporujeme činnost ALSy dlouhodobě, nejen darováním konkrétních zdravotnických přístrojů, které pacientům pomáhají nemoc lépe zvládat, ale právě i finančními dary. V momentě, kdy naše společnost rozhodla o zrušení vánočních večírků pro zaměstnance, jednomyslně jsme se ihned rozhodli věnovat peníze právě ALSe,” řekl Tomáš Vavrečka, ředitel Philips Česká republika.

Společnost Philips podporuje náš spolek dlouhodobě, i díky své globální nadaci na podporu dobročinných projektů. Během letošního roku Philips věnoval spolku ALSA přístroje a finance v celkové výši přes 900 tisíc korun.

ALS HELP LINE

Telefonní linka pro pacienty s ALS

  • potřebujete poradit?
  • konzultovat terapii a pomůcky?
  • potřebujete nasměrovat?
Volejte každé úterý a pátek mezi 8 a 11hod.

tel.: +420 730 875 973

 

Jak pomoci?

Pošli DMS na tel. 87 777 ve tvaru:

DMS TRV ALS 30

DMS TRV ALS 60

DMS TRV ALS 90

Platbou na účet 5001495992/0300

BIC: CEKOCZPP 
IBAN: CZ67 0300 0000 0002 6411 9697 
 

Nakupuj na našem eshopu

OSOBNOSTI