MIKINY, KTERÉ POMÁHAJÍ. DARUJTE PÉČI A OBJETÍ

15/11/2019 - 15:00

Když se potká nadšení, talent a skvělí lidé s chutí pomáhat, vznikne zpravidla něco úžasného. A právě díky této kombinaci teď můžete na našem e-shopu nově zakoupit mikiny Péče a Objetí. Autorkou mikin s minimalistickým designem je art direktorka Aneta Kaderková a do kampaně se zapojily i tváře ALSA - Jana Plodková, David Kraus, David Svoboda, Peter a Kateřina Pechovi. Autorem fotografií je talentovaný Marko Iglić a za vizáží stojí šikovná Aneta Hiršlová. 

Cílem kampaně je získat finance na nákup komunikátoru – přístroje, díky kterému člověk s pokročilou fází ALS neztrácí možnost komunikovat s okolím. 

“ Inspirací mi byl můj zesnulý dědeček malíř Antonín Kaderka, jehož tvorba postavená na geometrických tvarech silně ovlivnila tu mou. V posledních letech života nebyl děda pod vlivem neurologického onemocnění schopný 100% komunikace. Jsem proto ráda, že se ve spolupráci s ALSA pokusíme získat finance na nákup přístroje, který lidem s pokročilou fází ALS komunikaci s okolím usnadní. ”

Právě péče a objetí, zpracované do motivu mikin, jsou nedílnou součástí života lidí s ALS. Stejně jako jakýchkoliv dvou bytostí, které spojuje náklonnost či láska. 

 

REALIZAČNÍ TÝM

Design: Aneta Kaderková (IG: https://www.instagram.com/anetkaderkova)

Fotografie:Marko Iglić (IG: www.instagram.com/markoiglic/)

Make-up: Aneta Hiršlová (IG: https://www.instagram.com/anetartist/
nebo FB: https://www.facebook.com/AnetaHirslovaMakeup/)

 

ALS HELP LINE

Telefonní linka pro pacienty s ALS

  • potřebujete poradit?
  • konzultovat terapii a pomůcky?
  • potřebujete nasměrovat?
Volejte každé úterý a pátek mezi 8 a 11hod.

tel.: +420 730 875 973

 

Jak pomoci?

Pošli DMS na tel. 87 777 ve tvaru:

DMS TRV ALS 30

DMS TRV ALS 60

DMS TRV ALS 90

Platbou na účet 5001495992/0300

BIC: CEKOCZPP 
IBAN: CZ67 0300 0000 0002 6411 9697 
 

Nakupuj na našem eshopu

OSOBNOSTI