Jsme k Vám stále blíž a blíž!

25/07/2020 - 18:00

Výjezdy mobilního týmu odborníků jsou jednou z našich hlavních aktivit. Fyzioterapeut Milan Šebek, psychiatrička Jana Milerová, koordinátorka služeb Karolína Koucká a klinická logopedka Eva Baborová v současné době vyjíždějí k rodinám pacientů minimálně 3x týdně do všech krajů České republiky. S rodinami řeší nejpalčivější problémy spojené s jejich aktuálním stavem. Dovážejí sebou pomůcky a materiály pro nemocné, snaží se co nejrychleji zprostředkovat pacientům služby v jejich okolí, domlouvají spolupráce s dalšími organizacemi. Vše pro to, aby usnadnili život pacientům s ALS. Jeden výjezd trvá i 6 hodin.
Domníváme se, a i z ohlasu našich pacientů víme, že výjezd je jednou z nejdůležitější pomoci v orientaci v onemocnění, k psychické podpoře a také k ubezpečení, že nejsou na celou situaci sami.
Službu ALSA poskytuje všem nemocným zdarma přesto, že finanční náklady na výjezdy jsou náročné. Pokud se rozhodujete, zda se stát naším dárcem věřte, že i malá pomoc pravidelně jednou měsíčně nám pomůže a poctivě bude věnovaná péči o nemocné ALS a jejich rodiny.

ALS HELP LINE

Telefonní linka pro pacienty s ALS

  • potřebujete poradit?
  • konzultovat terapii a pomůcky?
  • potřebujete nasměrovat?
Volejte každé úterý a pátek mezi 8 a 11hod.

tel.: +420 730 875 973

 

Jak pomoci?

Pošli DMS na tel. 87 777 ve tvaru:

DMS TRV ALS 30

DMS TRV ALS 60

DMS TRV ALS 90

Platbou na účet 5001495992/0300

BIC: CEKOCZPP 
IBAN: CZ67 0300 0000 0002 6411 9697 
 

Nakupuj na našem eshopu

OSOBNOSTI