Děkujeme, že jste byli s námi na PCS

20/06/2022 - 09:00

„Letošní Prague City Swim se vydařil nejen díky tomu, že nám přálo počasí, ale také díky účasti a zapálení plavců, fanoušků a všech, kteří se přišli podívat. Děkujeme také všem za finanční podporu, kterou použijeme na koupi specializovaných pomůcek, fyzioterapii nebo osobní asistenci pro pacienty,“ říká Ing. Tereza Koucká, hlavní organizátorka závodu Prague City Swim. 

Osobně se závodu zúčastnili i ti, kteří sami s ALS bojují – stále usměvavá Jára Mijovičová, která vyhrála pacientský závod, jihlavský lékař Jakub Rychlík a čerstvě ženatý Lubomír Forro. Akci přišla podpořit také dvojnásobná olympijská vítězka Štěpánka Hilgertová: „Chodila jsem na jógu k Vladimírovi Mikulášovi a později jsem se dozvěděla ze sociální sítích, že  má diagnózu ALS. Nesmírně mě oslovilo, jak rychle mu začali lidi a také jeho futsaloví kamarádi.pomáhat. On mě velice ovlivnil coby trenér jógy, a proto jsem také pomohla finančním příspěvkem a dnes podpořím účastí na nejdelší trati závodu.“


Akci také podpořili svou účastí další známé osobnosti a to moderátorky Daniela Písařovicová a Kateřina Nekolná, herečka Kateřina Pechová, moderní pětibojař David Svoboda a jeho dvojče Tomáš, vodní slalomářka a kajakářka Kateřina Minařík Kudějová, hráči curlingu manželé Tomáš a Zuzana Paulovi

ALS HELP LINE

Telefonní linka pro pacienty s ALS

  • potřebujete poradit?
  • konzultovat terapii a pomůcky?
  • potřebujete nasměrovat?
Volejte každé úterý a pátek mezi 8 a 11hod.

tel.: +420 730 875 973

 

Jak pomoci?

Pošli DMS na tel. 87 777 ve tvaru:

DMS TRV ALS 30

DMS TRV ALS 60

DMS TRV ALS 90

Platbou na účet 5001495992/0300

BIC: CEKOCZPP 
IBAN: CZ67 0300 0000 0002 6411 9697 
 

Nakupuj na našem eshopu

OSOBNOSTI