Děkujeme Vám za podporu na HITHIT - vybráno je přes 500 000

20/06/2022 - 18:00

Díky Vaší podpoře jsem přes platformu HITHIT vybrali přes 502 707!!!

Moc a moc Vám děkujeme! Naději, že se podaří vybrat první meta jsme měli už 4 dny před skončením kampaně. Vážíme si každého Vašeho příspěvku, každé koruny, každé podpory, šíření. 

Máme velkou radost, že film bude moc být opravdu "vytuněný", protože nás čeká filmová premiéra právě na MFF KARLOVY VARY a to 5.7.2022.

Držte nám palce!

O čem film je?

Amyotrofická laterální skleróza čili ALS. Nedá se léčit. Mozek postupem času přestane ovládat svaly v těle. Do pěti let zeslábnou tak, že se člověk nemůže hýbat ani mluvit. Čeká jen na konec. Dokument zobrazuje příběh  čtyř pacientů a vývoj onemocnění v průběhu několika let: maséra české fotbalové reprezentace Vladimíra, kuchařky Jarmily, laborantky Aleny a mladého kadeřníka Tomáše. Snímek představuje, jaký je život s ALS a jak se s touto nemocí pacienti i jejich rodiny vyrovnávají.

Co je náš cíl?

Časosběrným dokumentem vyprávíme příběhy lidí, které zasáhla nevyléčitelná nemoc. Před několika lety odešli z neurologie s lékařským verdiktem, který jim i jejich blízkým navždy změnil život. Přestože pacientům dochází fyzická síla, touží co nejlépe využít zbývající čas: ke smíření, nalezení sama sebe, k tomu být milován a milovat. Usilujeme o to, aby problémy nemocných s ALS vešly do širšího povědomí veřejnosti. Zároveň chceme podpořit náš spolek ALSA, který se pomoci pacientům s ALS věnuje dlouhodobě a usiluje o zlepšení zdravotnické péče.

Na co peníze použijeme?

Za peníze vybrané na Hithitu budeme schopni film dokončit ve vysoké kvalitě, kterou si podle nás tento formát zaslouží. Zaplatíme plnohodnotnou obrazovou a zvukovou postprodukci, tedy  barevné korekce a zvukový mix, a dále grafický vizuál, film otitulkujeme do angličtiny a  rozešleme na světové i tuzemské festivaly. Díky Vaší podpoře na Hithitu budeme moci film podpořit propagačně i distribučně, aby na něj do kina dorazilo co nejvíce lidí. Našim cílem je především zvýšit povědomí o onemocnění ALS, proto  chystáme projekce filmu v místech bydliště našich protagonistů a chceme pořádat diskuse a besední večery

Za peníze vybrané na Hithitu budeme schopni film dokončit ve vysoké kvalitě, kterou si podle nás tento formát zaslouží. Zaplatíme plnohodnotnou obrazovou a zvukovou postprodukci, tedy  barevné korekce a zvukový mix, a dále grafický vizuál, film otitulkujeme do angličtiny a  rozešleme na světové i tuzemské festivaly. Díky Vaší podpoře na Hithitu budeme moci film podpořit propagačně i distribučně, aby na něj do kina dorazilo co nejvíce lidí. Našim cílem je především zvýšit povědomí o onemocnění ALS, proto  chystáme projekce filmu v místech bydliště našich protagonistů a chceme pořádat diskuse a besední večery.

A protože jsme vybrali i o malinko víc, než jsme plánovali, vznikne brožura k filmu, kterou rozdistribujeme do škol jako výukový materiál!

Máme Vás moc rádi!

ALS HELP LINE

Telefonní linka pro pacienty s ALS

  • potřebujete poradit?
  • konzultovat terapii a pomůcky?
  • potřebujete nasměrovat?
Volejte každé úterý a pátek mezi 8 a 11hod.

tel.: +420 730 875 973

 

Jak pomoci?

Pošli DMS na tel. 87 777 ve tvaru:

DMS TRV ALS 30

DMS TRV ALS 60

DMS TRV ALS 90

Platbou na účet 5001495992/0300

BIC: CEKOCZPP 
IBAN: CZ67 0300 0000 0002 6411 9697 
 

Nakupuj na našem eshopu

OSOBNOSTI